Sekretář / sekretářka v ústavu hydrogeologie, inž. geologie a užité geofyziky

Jméno/Firma
Univerzita Karlova - Přírodovědecká fakulta
Pracoviště
Albertov 2038/6, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
26. 9. 2024

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici sekretáře / sekretářky v Ústavu hydrogeologie, inženýrské geologie a užité geofyziky.

Náplň práce:

  • sekretariát ústavu - spisová služba, rezervace učeben, zápisy ze schůzí ústavu (3x za rok), hlášení závad, komunikace s kolegy (cca 45 osob) v administrativních záležitostech (žádosti o přístup do budov, telefonní a datové služby, koordinace nástupů nových zaměstnanců), komunikace se zahraničními studenty/zaměstnanci

  • hospodářská agenda - podpora ředitele ústavu v ekonomických záležitostech ústavu - přehledy čerpání rozpočtových prostředků, likvidace faktur, evidence vedlejší hospodářské činnosti, režií grantů, spoluúčastí na grantech
  • studijní agenda - organizace státních zkoušek (3x za rok), spolupráce na přípravě studijních plánů (správa studijního systému a jiných databází)

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • výborné vyjadřovací schopnosti
  • uživatelskou znalost práce s PC (Google prostředí, Word, základní znalosti Excelu)
  • aktivní přístup k práci, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí v klidové zóně centra Prahy
  • mzdové ohodnocení podle vnitřního mzdového předpisu
  • příjemný pracovní kolektiv
  • rozmanitou, zajímavou a samostatnou práci
  • možnost dalšího vzdělání
  • škálu benefitů pro zaměstnance: https://natur.cuni.cz/zamestnanci/benefity-pro-zamestnance

Termín nástupu: ihned (na príma kolegu / kolegyni si ale rádi počkáme)