IT administrátor

Jméno/Firma
Whitesoft s.r.o.
Pracoviště
Sezemická 2757/2, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
26. 9. 2024

Popis pozice

Pro naše pobočky v Hradci Králové a Praze hledáme nové kolegy na pozici IT administrátora. Hlavní náplní práce bude správa IT v malých a středních organizacích, tj. instalace a konfigurace běžného hardwaru a softwaru, správa síťových prvků a periferií (tiskárny, wifi, UPS atd.) a podpora uživatelů. Pozice vyžaduje uchazeče s víceletou praxí v IT oboru.

Profesní požadavky

  • zkušenosti s administrací serverových systémů Windows (Linux výhodou) a virtualizací VMware (Hyper-V/KVM výhodou)
  • zkušenosti s konfigurací a podporou běžného kancelářského hardwaru (PC, tiskárny, …)
  • zkušenosti se správou počítačových sítí (routery, firewally, wi-fi, VPN, ...)

Další požadavky

  • všeobecný rozhled v IT problematice (trendy, bezpečnost, ...)
  • morální a profesní kvality, spolehlivost
  • schopnost rychle se učit a orientovat se v nové problematice
  • aktivní přístup a komunikativnost
  • samostatnost při plánování a organizování práce
  • angličtina na alespoň základní komunikační úrovni (poslat mail, převzít požadavek po telefonu apod.)
  • řidičský průkaz B

Nabízíme

  • zázemí stabilní a renomované česko-belgické společnosti
  • profesní růst a profesionální know-how
  • perspektivní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím schopnostem
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském týmu
  • odborné vzdělávání (placené certifikace)
  • pružnou pracovní dobu s možností home-office
  • možnost používat služební vůz i pro soukromé účely
  • další firemní benefity

Platové podmínky

  • nástupní plat dohodou, po zkušební době navýšení 10-15%
  • další růst platu podle individuálních schopností (znalosti, certifikace) a přínosu pro firmu
  • prémie z úspěšných projektů, roční bonusy z výsledků firmy
  • nástup možný ihned