Finanční účetní

Jméno/Firma
Univerzita Karlova – Matematicko-fyzikální fakulta
Pracoviště
Ke Karlovu 2027/3, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
26. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • kontrola náležitostí účetních dokladů
  • kontace závazků a jejich zaúčtování
  • bankovní operace u vybraných bankovních účtů (realizace zahraničních plateb, import bankovních dat do ekonomického systému iFIS, převody mezi vlastními bankovními účty)
  • vystavování vybraných odběratelských faktur, jejich kontace a zaúčtování,
  • zpracování podkladů pro účetní závěrky
  • správa evidence objednávek
  • správa vybraných číselníků ekonomického systému iFIS

Požadujeme:

  • praxe v účetnictví min. 2 roky
  • SŠ/ VŠ ekonomického směru,
  • základní znalost anglického jazyka
  • všeobecná znalost práce na PC (Microsoft produkty, Internetbanking)
  • odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, flexibilita,
  • znalost administrativy vysokoškolského prostředí výhodou
  • znalost účetních postupů nevýdělečných organizací výhodou
  • znalost ekonomického systému iFIS výhodou

Nabízíme:

  • příležitost k profesnímu růstu (jazykové kurzy, tuzemské i zahraniční stáže),
  • fakultní i univerzitní program benefitů (stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění a další)
  • zaměstnání na plný nebo částečný úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů osobního rozvoje
  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavou a různorodou práci
  • Místo pracoviště Praha 2
  • nástup ihned nebo dle dohody

První smlouva na MFF UK se vždy uzavírá na dobu určitou – 1 rok, další, v případě oboustranné spokojenosti, na dobu neurčitou. Přiložte prosím motivační dopis a podrobný strukturovaný životopis. Při nástupu do zaměstnání budeme požadovat výpis z rejstříku trestů.

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat souhlas s poskytnutím osobních údajů v souladu s GDPR.