Referent stavebního odboru(státní správa)

Jméno/Firma
KOREKT PRAHA
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
26. 9. 2024

V zastoupení státní instituce blízko města Dobříš, hledáme do hlavního pracovního poměru pracovníka do pozice:

**Referent stavebního odboru**

Požadavky:

*VŠ nebo VOŠ nebo SŠ stavebního směru

*praxe v oboru stavebnictví aspoň 2 roky

*orientace v právním řádu ČR v oblasti stavebních předpisů aspoň orientačně

*pokročilá znalost PC

*ŘPB

*zkouška zvláštní odborné způsobilosti -výhodou

*praxe ve státní správě či samosprávě -výhodou

Pracovní náplň:

* vede územní řízení na základě žádosti stavebníka

*umístění stavby nebo zařízení,

*změně využití území,

*změně vlivu užívání stavby na území,

*dělení nebo scelování pozemků,

*uzavírá veřejnoprávní smlouvy o umístění stavby, změně využití území, změně vlivu stavby na využití území, o provedení stavby,

*posuzuje záměr žadatele z hlediska souladu s ÚPD, s cíli a úkoly územního plánování

*vydává územní rozhodnutí, jeho změny, popřípadě zrušení rozhodnutí,

*vede řízení o odstranění stavby, kdy stavbu buď dodatečně povolí, nebo nařídí její odstranění (stavby zahájené bez povolení stavebního úřadu),

*vydává kolaudační souhlas,

* provádí kontrolní prohlídky stavby,

*nařizuje neodkladné odstranění stavby,

* nařizuje nezbytné úpravy na stavbě, stavebním pozemku nebo na zastavěném stavebním pozemku,

..a další úkony

Podrobné projednání pracovní náplně bude umožněno u osobních nebo on-line pohovorech formou WhatsApp.

Nabídka:

*ohodnocení se řídi dle platových tarifů a stupňů pro státní, rozpočtové a příspěvkové organizace.

**fixní plat dle tarifů+ osobní ohodnocení(cca 40.000- 42.000 btto)

*pravidelné odměny 2x ročně

*plat se odvíjí od znalosti stavebního oboru, délky praxe a pod.

** stravenkový paušál ve výši 2000 Kč/měsíc

**5 týdnů dovolené

**5 dnů sick days

**jistota trvalého zaměstnání státního úředníka

**další nefinanční benefity

Své životopisy nám prosím posílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce, nebo info o pracovní pozici vám také poskytneme na tel.: 602-640076