NUTRIČNÍ TERAPEUT/KA

Jméno/Firma
Psychiatrická nemocnice Bohnice
Pracoviště
Ústavní 91/7, Praha
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
26. 9. 2024

Pracovní nabídka

Představení pracoviště:

Oddělení nutričních terapeutů poskytuje nutriční péči pro hospitalizované a ambulantní pacienty nemocnice včetně skupinových edukací.

Náplň práce:

  • Zavádí do praxe principy moderní nutriční péče
  • Aktivně vyhledává pacienty s malnutricí nebo rizikem jejího vzniku
  • Spolupracuje s lékaři na sestavení speciálních postupů výživy při nutričně závažných stavech
  • Sestavování nutričního plánu či individuální diety s propočtem biologické a energetické potřeby
  • Aktualizace a tvorba edukačních materiálů
  • Při své práci využívá nemocniční informační systém, provádí podrobné záznamy do zdravotnické dokumentace pacienta
  • Spolupracuje s externími pracovníky ohledně stravování

Požadavky:

  • Odbornou způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • VOŠ nebo VŠ odborné vzdělání v oboru nutriční terapie
  • Občané EU „Rozhodnutí“ MZ ČR o uznání způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání na území České republiky
  • Zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • Fyzická zdatnost, komunikační dovednosti, zodpovědnost
  • Aktivní zájem o obor

Nabízíme:

  • Zázemí silného státního zdravotnického zařízení a práci v mladém kolektivu nutriční terapie
  • Práci na celý úvazek
  • Proplácení přesčasové práce je samozřejmostí, pokud se zaměstnanec nedohodne na náhradním volnu
  • Férový přístup a přátelské pracovní prostředí
  • Příležitost pro samostatnou tvůrčí práci
  • Profesní vzdělávání
  • Motivující finanční ohodnocení na základě předchozí praxe (dle platových tarifů) a zaměstnanecké výhody
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč za pracovní den
  • MultiSport Karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost rekreace ve vlastním zařízení (Jizerské hory)
  • Možnost sportovního vyžití v areálu
  • Možnost ubytování v ubytovně, po zapracování možnost získání služebního bytu

V případě dotazů prosím kontaktujte:
paní
Iveta Jozefová
tel.: 284016180, e- mail: iveta.jozefova(zav)bohnice.cz