Obchodně-mediální konzultant pro CNN

Jméno/Firma
TV Prima
Pracoviště
Vinohradská 3217/167, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
26. 9. 2024

Jste připraven/a na obchodně-mediální dobrodružství? Chcete být k tomu součástí jedné z nejdynamičtějších a nejsilnějších mediálních společností v České republice? Paráda! Hledáme obchodníka, který bude aspirovat na krále prodeje reklamy a pomůže nám v naší misi – růst a rozšiřovat naše mediální impérium! ????

Co Vás čeká?

  • Specializace na brand CNN Prima News (TV, online, ….).
  • Obchodní spolupráce se zajímavými klienty z různých oborů a malými agenturami.
  • Analýza potřeb klientů a příprava marketingově obchodní strategie na míru.
  • Vytváření kreativních návrhů mediálních kampaní a obchodních nabídek pro klienty.
  • Pravidelná komunikace a prezentace navržených řešení.
  • Spolupráce s ostatními členy našeho prima světa.

Co budete potřebovat?

  • Jste srdcem obchodník a máte zkušenost s obchodní pozicí alespoň 1 rok.
  • Dokážete vysvětlit malým mediálním agenturám, PR agenturám a klientům, proč by měli inzerovat právě u nás.
  • Komunikace s klienty a prezentace je pro Vás zábavou.
  • Pracujete s MS Office a máte komunikativní angličtinu.
  • Potřebujete věřit tomu, co děláte a ztotožnit se s tím.
  • Je na Vás spoleh a za svou prací si umíte stát.
  • Pokud se navíc orientujete v různých mediatypech (ONLINE, TV, HbbTV) je to rozhodně skvělé a v opačném případě Vás to rádi naučíme!

A proč se přidat k nám?

  • Budete pracovat s různými klienty a digitálními produkty (různé typy webů, placený obsah, internetová TV,...).
  • Získáte školení a znalosti různých mediálních kanálů – TV, Print, Rádio.
  • Budete součástí mediálního prostředí a zjistíte, jak to funguje v TV.
  • Vaši kolegové tvoří skvělou partu, jen ještě Vy prostě chybíte :)
  • Sídlíme v moderních a komfortních kancelářích na Vinohradech, Praha 10.
  • A určitě hledáme někoho, kdo s námi bude chtít být co nejdéle! Nabízíme dlouhodobou spolupráci na IČO s motivujícími podmínkami.

Dejte nám o sobě vědět, ať se můžeme potkat. Těšíme se na Váš příběh!