Specialista obchodních zakázek

Jméno/Firma
mcePharma a.s.
Pracoviště
Fulnek
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
26. 9. 2024

Máte zkušenosti s fakturací, vystavováním objednávek/zakázek/dodacích listů, expedicí?

Jste komunikativní, precizní, zodpovědný/á? Tak hledáme právě Vás.

Hledáme do menšího týmu nového kolegu na pracovní pozici Specialista obchodních zakázek

Náplň práce:

  • Příjem a vyřizování objednávek
  • Komunikace s klienty a napříč společností
  • Zajišťovat vystavování zakázek, faktur, dodacích listů, výdejek a dalšího v našem informačním systému.
  • Spolupráce s výrobou na realizaci zakázek
  • Využívání svých organizačních schopností při administrativních úkolech a komunikaci s obchodními partnery.
  • Efektivně komunikovat s odběrateli prostřednictvím e-mailu a telefonu. (Komunikace v CZ a EN)

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání, VŠ
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu
  • Zkušenosti se systémem – vystavování objednávek, faktur, dodacích listů
  • Chuť učit se novým věcem
  • Uvítáme zkušenosti z menší výrobní firmy, jsme malý kolektiv

Nabízíme:

  • Moderní pracoviště
  • Práci v malém kolektivu
  • Práci ve stabilním oboru
  • Postupné zaškolení do systému a celkové organizace práce
  • Možnost stravování v moderní jídelně
  • Příspěvek na stravování podle odpracované doby
  • Kvalitní kávu zdarma
  • Možnost zakoupení doplňků stravy vlastní výroby se slevou 50%
  • Po odpracovaném roce 5 týdnů dovolené
  • Zdarma balíčky zdraví
  • Pravidelné firemní akce - Teambuildingy