Samostatná účetní

Jméno/Firma
CAPITAL Trust, a.s.
Pracoviště
Křižíkova 679/65a, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Ruština, Čeština
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
26. 9. 2024

Pracovní nabídka

CAPITAL Trust, a.s. obsazuje pozici Samostatná účetní.

Společnost CAPITAL Trust, a.s. má své významné místo na trhu již od roku 1999. Specializuje se na development činžovních domů v historických částech Prahy a dalších městech České republiky.

Pracovní náplň

Samostatné vedení účetnictví naší skupiny firem z oblasti nemovitostí, ve spolupráci s daňovým poradcem, se kterým máme pravidelný kontakt. Evidence je vedena na vlastní licenci SW Pohoda. Sledování předpisů nájmů, provádí ekonomický správce, se kterým budete spolupracovat – uhrazené nájmy zaúčtujete už Vy. Naše společnosti vlastní byty a činžovní domy (celkem 300 jednotek) v ČR, z toho cca polovina je v Praze. Činností firmy je rezidenční development, pronájem a prodej nemovitostí.

Požadujeme:

  • Musíte mít praxi minimálně 5 let se samostatným vedením podvojného účetnictví, vč. účetních závěrek
  • Znalost účetního programu Pohoda
  • Zpracování mezd
  • Zpracování přiznaní k DPH
  • Řízení junior účetní
  • Přiznaní k dani z nemovitých věci
  • Evidence zápůjček, úvěru a příslušných úroku
  • Podmínkou je docházka, minimálně dvakrát týdně do kanceláře na Praze 8
  • Dodání pravidelných účetních výkazu pro vedení
  • Úvazek 0,5-0,75
  • Flexibilní reakce na požadavky ředitele
  • Ruština výhodou

Nabízíme:

  1. Fixní odměnu
  2. Dlouhodobý dodavatelský vztah ve stabilní, finančně silné společnost
  3. Možnost částečně práce z domova
  4. Kariérní postup
  5. Vhodné i pro ženy na mateřské dovolené

Děkujeme za Váš zájem o pozici Samostatná účetní CAPITAL Trust, a.s.

Těšíme se na Váš životopis a naši budoucí spolupráci.