HR specialista/ka

Jméno/Firma
Centrum LOCIKA, z.ú.
Pracoviště
Umělecká 588/6, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
26. 9. 2024

Jsme Centrum LOCIKA a naším cílem je pomáhat rodinám, aby co nejvíce dětí v České republice mohlo zažívat DĚTSTVÍ BEZ NÁSILÍ. Naše služby stále rozvíjíme a zlepšujeme, a proto nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR specialista/ka.

KOHO HLEDÁME:

Hledáme člověka, který/á:

  • rád pracuje a komunikuje s lidmi a rozvíjí je
  • je precizní a má rád administrativu
  • dobře zná zákoník práce

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení personální agendy
  • řešení pracovně-právních záležitostí (od pracovních smluv až po ukončení pracovního poměru)zpracování podkladů pro mzdovou účetní
  • administrace mezd
  • péče o zaměstnance (studijní plány, benefity, spokojenost)
  • příprava podkladů pro finančního manažera

OČEKÁVÁME:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • základní znalost pracovně-právní legislativy
  • zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • ochota učit se novým věcem

UVÍTÁME:

  • znalost účetního programu POHODA
  • zkušenosti s HR

NABÍZÍME:

  • spolupráci formou OSVČ, práci cca na 12 hodin týdně s možným výhledem na vyšší časovou dotaci
  • smysluplnou práci v neziskové organizaci, která reálně mění osudy dětí zasažených násilím v rodině
  • finanční nabídku, která neohromí, ale na neziskový sektor není vůbec špatná - ale jsme tu, protože chceme pomáhat a uvědomujeme si, že budget v neziskovém sektoru má své limity

BENEFITY:

  • flexibilní prostředí a možnost práce na homeoffice
  • rodině a dětem přátelské pracovní prostředí
  • skvělý, zkušený a inspirativní tým
  • hezké pracovní zázemí na Letné nedaleko Stromovky
  • možnost prohloubit své odborné kompetence a příležitost s námi vyrůst
  • Multisport kartu, slevy do divadel a na kulturní akce

V případě zájmu zašlete spolu se životopisem krátký motivační dopis.

Svůj životopis zašlete do 15.10. 2024