Zahradník

Jméno/Firma
KaposGreen s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Řemeslné a manuální práce
Vytvořeno
26. 9. 2024

STAŇ SE SOUČÁSTÍ KaposGreen! Hledáme parťáky zahradníky na hlavní pracovní poměr / brigádu / OSVČ. Láká Vás práce na čerstvém vzduchu a máte rádi, když je za Vámi odvedená práce vidět? Přidejte se k nám a získejte jistou práci po celý rok.
Co Vás čeká?
✔️ Stříhání živých plotů
✔️ Zakládání zahrad
✔️ Rekultivace pozemků
✔️ Sečení trávy
✔️ Kácení stromů
✔️ A další zahradní činnosti.
Co Vám za to nabízíme?
✔️ Férová mzda od 35 300,-/měsíc hrubého.
✔️ Flexibilní pracovní doba, vždy dle dohody!
✔️ Odměny za přivedení dalších kolegů!
Co od Vás očekáváme?
✔️ Spolehlivost a poctivý přístup k práci u našich zákazníků.
✔️ Řidičský průkaz sk. B (BE, CE, T - výhodou)
✔️ Zkušenosti z oboru (nejsou podmínkou, ale výhodou).
Flexibilní práce na čerstvém vzduchu s příjemnou partou lidí!
Máte zájem? Zavolejte na +420 735 911 488!
Do emailu připojte svůj životopis, ať komunikaci hned urychlíme!
Těšíme se na Vás, Tým KaposGreen!