Projektový manažer

Jméno/Firma
ALSUS s.r.o.
Pracoviště
Milovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
26. 9. 2024

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici projektový manažer.

Nemáme zájem o externí spolupráci s OSVČ.

Nástup: ihned

Náplň práce:

  • aktivní řízení projektu ve všech jeho fázích – prvotní kontakt se zákazníkem, kalkulace, plánování, dohled nad jeho realizací
  • posouzení požadavků zákazníka a návrh technického řešení
  • koordinace zpracování projektové dokumentace s projektanty a zákazníky
  • koordinace časových plánů jednotlivých projektů
  • sestavení, vedení a řízení realizačního týmu pro jednotlivé realizace
  • koordinace postupů prací
  • zajišťování a archivace kompletní dokumentace k projektu
  • spolupráce na výběrovém řízení a smluvním zabezpečení projektu
  • řízení a evidence změn v projektu
  • kontrola dodržování harmonogramu prací

Požadavky:

  • analytické a koncepční myšlení
  • organizační schopnosti
  • dobré komunikační dovednosti
  • MS Office
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • ochota cestovat příležitostně do zahraničí
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • samostatnost, zodpovědnost
  • znalost zpracování 2D, 3D dokumentace výhodou

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní doba
  • služební vůz
  • 13. plat

Další otázky rádi zodpovíme při osobním pohovoru.