Administrativní pracovník - Analytik/čka fondů EU v Oddělení koordinace fondů EU

Jméno/Firma
Agentura pro podnikání a inovace
Pracoviště
Štěpánská 796/44, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Státní zaměstnanci
Vytvořeno
26. 9. 2024

Jsi samostatný/á, zodpovědný/á a rád/a komunikuješ? Máš proklientský přístup, ovládáš umění diplomacie a případně asertivity? Nepříjemné dotazy klientů tě nerozhodí a dokážeš si poradit, i když na první pohled neznáš řešení? Chceš pracovat v mladém, přátelském týmu moderní státní agentury v srdci Prahy? A máš ambici stát se expertem na dotační podporu českého byznysu z fondů EU? Pak hledáme právě tebe! Přihlas se do výběrového řízení a dozvíš se víc!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • telefonická a e-mailová komunikace s klienty API (žadatelé a příjemci dotace) v rámci Zelené informační linky,
  • poskytování informačního a konzultačního servisu k dotačním výzvám v rámci Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK), příp. k dalším možnostem finanční podpory (finanční nástroje, NPO apod.),
  • poskytování osobních konzultací žadatelům a příjemcům dotace z OP TAK,
  • účast na veletrzích, seminářích a konferencích realizovaných API,
  • sledování a studium nových výzev z OP TAK, metodických dokumentů a dalších souvisejících materiálů,
  • účast na interních školeních a poradách, konzultace s garanty výzev, projektovými manažery a dalšími odbornými útvary v rámci API,
  • podílení se na obsahu webových stránek a dalších marketingových matriálů API pro zlepšení informovanosti žadatelů a příjemců z OP TAK

CO VŠECHNO OD NÁS MŮŽETE ZA DOBŘE PROVEDENOU PRÁCI DOSTAT?

  • nadstandardní hodnota stravenek,
  • bohaté možnosti odborného vzdělávání,
  • finanční příspěvek na jazykové vzdělávání,
  • 5 týdnů dovolené,
  • až 5 sick days ročně,
  • 2X týdne homeoffice
  • mobilní telefon,
  • zákonná možnost dalších dnů placeného pracovního volna (kromě výše uvedeného) v zákoníku práce a dle nařízení vlády č. 135/2015 Sb.,
  • další měsíční benefity v systému cafeterie, vyplácené formou poukázek FokusPass či příspěvkem na kartu MultiSport, penzijní připojištění, soukromé životní pojištění nebo individuální příspěvek na vstupenky na kulturní a sportovní akce, dovolenou, rekreační pobyty a zájezdy v tuzemsku a zahraničí, včetně dětských táborů.
  • výše platu u nás na Agentuře vždy závisí na praxi. Jsme příspěvková organizace, takže se řídíme tabulkami (12. platová třída, podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb.,), ale přiznáváme osobní příplatek již při nástupu, takže celkový plat není ve finále vůbec špatný.

CO POŽADUJEME A JAKÉ VLASTNOSTI SI PŘEDSTAVUJETE, ŽE BUDETE MÍT?

  • dokončené vysokoškolské vzdělání bakalářského nebo magisterského stupně,
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost,
  • vynikající písemný a mluvený projev (komunikační dovednosti)
  • nebát se telefonování
  • aktivní proklientský přístup
  • odolnost vůči stresu, schopnost diplomacie a asertivity,
  • ochotu učit se nové věci a neustále se vzdělávat
  • prezentační dovednosti,
  • analytické myšlení,
  • zkušenosti s dotační podporou z fondů EU (výhodou)
  • znalost informačního systému ISKP21+ (výhodou)
  • komunikativní znalost anglického jazyka (výhodou)

DALŠÍ INFORMACE:

  • místo výkonu práce: Praha
  • termín nástupu: prosinec 2024 nebo dle dohody
  • plný pracovní úvazek

Pokud je to přesně to, co hledáte, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Rádi Vám zavoláme a poskytneme více potřebných informací.

Těšíme se na Vás!

Jitka

Kompletní informace k výběrovému řízení naleznete na stránkách Agentury API:

Kontakt: Mgr. Jitka Rydvalová, Oddělení právní a personální, tel. 601 157 561