MONTÉR VŘETENÍKŮ A HLAV 1 SMĚNA!

Jméno/Firma
FERMAT CZ s.r.o.
Pracoviště
Tuřanka 1319/104, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Montáž vřeteníků a hlav
  • Zámečnické práce - Budete škrabat, kolíkovat otvory, vrtat a provádět další zámečnické úkony.
  • Manipulace s ložisky, ozubenými koly a dalšími komponenty, které potřebují jemné zacházení.
  • Měření na tisícinu přesně - použití výškoměrů, johansonek, passametru, šuplery a dalších měřidel bude vaším denním chlebem
  • Funkční zkoušky - testování strojů a zařízení, abyste se ujistili, že vše šlape jako hodinky.
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme:

  • SŠ/SOU technického směru, puškařský obor je výhodou
  • Schopnost číst technickou dokumentaci jako detektiv čte mapu pokladu
  • Manuální zručnost a pečlivost

Nabízíme:

  • Práce je na 1 směnu
  • Přátelský kolektiv, kde každý táhne za jeden provaz a všichni si pomáháme
  • Individuální doba na zaškolení a neustálá podpora od kolegů
  • 4 týdny dovolené, po roce 5 týdnů
  • Odměna za doporučení zaměstnance
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná závodní strava (výběr až z 6 hlavních chodů)
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro vás i vaši rodinu
  • Finanční odměna za odpracované roky
  • Kariérní růst, protože u nás nestojíte na jednom místě
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Odměny/Prémie, protože si vážíme Vaší odvedené práce
  • Multisport karta pro aktivní odpočinek

V případě vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis na E-mail. Budeme se na Vás těšit!