STAVBYVEDOUCÍ

Jméno/Firma
Zakládání staveb a.s.
Pracoviště
Dobronická 1371, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
27. 9. 2024

Zavedená stavební společnost Zakládání staveb, a.s., jednička na tuzemském trhu v oboru speciálního zakládání, se sídlem v Praze, hledá do svého kolektivu stavbyvedoucího

Zabýváme se realizací pilot, podzemních stěn, kotev, injektáže, tryskové injektáže, beranění a pažením hlubokých stavebních jam.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za práce na stavebních projektech
  • kontrola průběhu stavebních prací
  • reporting

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ stavební vzdělání
  • praxe v oboru, časová flexibilita, spolehlivost, ochota cestovat
  • výhodou znalost cizího jazyka (angličtina, němčina), není podmínkou
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
  • ubytování hrazeno zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mobilní telefon, služební automobil
  • možnost měsíční odměny: v ČR 70.000,- Kč až 110.000,- Kč

Místo výkonu práce:

  • celá ČR, Slovensko, Německo

Nástup: IHNED.

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis nebo volejte na tel. č. 244 004 277