Senior specialista/ka komunikace a public relations

Jméno/Firma
Elektroenergetické datové centrum, a. s.
Pracoviště
Voctářova 2449/5, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

  • Komunikace jménem naší společnosti s veřejností, novináři a médii.
  • Vytváření a následné rozvíjení vztahů s novináři, mediálními partnery, v rámci akcionářské struktury společnosti i s komunikačními experty jednotlivých podílníků a specialisty komunikace relevantních profesních svazů a asociací.
  • Zpracování podkladů pro média, spolupráce s redaktory (PR články, tiskové zprávy, rozhovory, reportáže, organizace dalších mediálních aktivit a činností na ad hoc bázi).
  • Monitoring výstupů a vyhodnocování výsledků na základě mediálních dat.
  • Krizový PR management a ochrana dobrého jména firmy.
  • Nastavení pravidel interní i externí komunikace společnosti a jejich rozvoj.
  • Textový a grafický obsah webových stránek společnosti.
  • Tvorba a správa sociálních sítí společnosti.
  • Spolupráce na různých úkolech a projektech dle potřeb společnosti.

Očekáváme:

  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání, ideálně se zaměřením na marketing, komunikaci, ekonomii či společenské vědy.
  • Prokazatelné zkušenosti s obdobnou pracovní náplní min. 5 roky.
  • Mluvený i psaný projev na výborné úrovni.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Schopnost strategicky přemýšlet a velmi dobré organizační schopnosti.
  • Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti.
  • Znalost aktuálních trendů v marketingové komunikaci a PR.
  • Výbornou uživatelskou znalost práce na PC/Microsoft Office.
  • Schopnost týmové spolupráce.
  • Znalost prostředí energetiky a zkušenost práce pro instituce státní správy výhodou.

Nabízíme Vám:

  • Dle dohody možnost práce na dálku (Home Office).
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Dostatek prostoru pro osobní a profesní rozvoj.
  • Bonusy na základě splnění cílů.
  • 25 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Benefitní program.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Dotované stravování.
  • Místo výkonu práce: Praha.
  • Nástup dohodou.