DISPONENT MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY ÚSTÍ NAD LABEM

Jméno/Firma
BOHEMIA CARGO s.r.o.
Pracoviště
U Panského dvora 986/3, Ústí nad Labem
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
27. 9. 2024

Jsme česká rodinná společnost, s působností 27 let na českém a evropském trhu. Naší hlavní misí je poskytování komplexního portfolia služeb napříč celým spektrem supply-chainu, zejména v přepravě a průmyslové logistice, s akcentem na individuální přístup k zákazníkovi, důraz na kvalitu služeb a nadstandardní úroveň komunikace. Vizí společnosti je nabídnout prvotřídní úroveň zákaznické zkušenosti a poskytovat nadstandardní B2B služby pro významné hráče v segmentu výroby a obchodu.

Rozšiřujeme tým a hledáme disponenta mezinárodní přepravy pro naši pobočku v Ústí n/L.

Požadujeme

SŠ vzdělání – nejlépe dopravního směru
znalost AJ/NJ/FJ na komunikativní úrovni
praxe v oboru výhodou, ale uvítáme i šikovné absolventy
uživatelskou znalost práce na PC
dobré komunikační a organizační schopnosti
spolehlivost, zodpovědnost, cílevědomost

Nabízíme

pracovní doba 37,5 h / týdně
smlouva na dobu neurčitou
25 dní dovolené
stravenkový paušál a další zaměstnanecké benefity

Náplň práce

plánování a organizování přeprav
aktivní komunikace se zákazníky (telefon, e-mail)
tvorba cen
vyjednávání s dopravci
zajištění dopravy + administrativa

Připoj se k týmu BOHEMIA CARGO a rozvíjej svou kariéru!