Koordinátor/ka a analytik/čka zdravotní péče kliniky NUDZ

Jméno/Firma
Národní ústav duševního zdraví - NUDZ
Pracoviště
Topolová 748, Klecany
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Administrativa
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

Hlavní pracovní náplň:

  • Vedení agendy zdravotní péče vykazované zdravotním pojišťovnám (měsíční vyúčtování zdr. služeb, roční vyúčtování zdravotních služeb, reklamace vykázané zdravotní péče, kontroly produkce atd.), fakturace zdravotních služeb zdr. pojišťovnám a samoplátcům.
  • Aktualizace smluv se zdr. pojišťovnami (personálního obsazení, přístrojového vybavení a nasmlouvaných výkonů, atd.)
  • Komunikace se zdr. pojišťovnami při nasmlouvání a rozšiřování smluvní péče, příprava výběrových řízení na krajském úřadě při rozšíření poskytované zdr. péče, komunikace s MZČR.
  • Statistická hlášení a tvorba ekonomických podkladů a analýz zdravotní péče. Příprava podkladů pro vedení nemocnice.
  • Součinnost při realizaci nově vznikajícího oddělení dětské a dorostové psychiatrie. Spolupráce napříč klinikou se zdr. personálem, s ekonomickým oddělením a ostatními poskytovateli zdr. služeb.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru, případně praxe s prací na obdobné pozici
  • Samostatné rozhodování, schopnost přijmout zodpovědnost, iniciativa, analytické myšlení
  • Uživatelská znalost práce s PC, znalost práce v nemocničním informačním systému výhodou, znalost práce v ekonomickém systému (fakturace) výhodou, pokročilá znalost MS Excel výhodou
  • ochota, vstřícnost, dobré komunikační vlastnosti

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí prestižního zdravotnického pracoviště s výzkumným programem
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • příspěvky na stravování
  • kvalitní a cenově výhodné závodní stravování
  • dětská skupina na pracovišti