ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PRODEJNY - TATUUM PRAHA

Jméno/Firma
KAN s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

Máte rádi obchod?
Pokud rádi komunikujete a máte pozitivní přístup k práci, tak hledáme právě Vás!!
Do našeho kolektivu hledáme ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY.
Jedná se o práci v obchodě se sportovně-elegantní módou.
Požadujeme vysoké pracovní nasazení, komunikativnost, zodpovědnost a flexibilitu

Náplň práce:

• vedení týmu prodavačů
• přímá profesionální obsluha zákazníků, práce na pokladně
• organizace práce podřízeným
• pravá ruka vedoucího prodejny
• zodpovědnost za vzhled a plnění plánů prodejny

Nabízíme Vám:

Zaškolení, profesionální a přátelský kolektiv.
Zajímavý plat a možnost Vašeho kariérního růstu.
Jasný a přehledný systém zaměstnaneckých odměn.
Zaměstnanecké slevy na oblečení.
Příspěvky na stravování.
Pracovní oblečení.

Požadavky

• částečná znalost anglického jazyka
• znalost práce na PC
• týmový duch
• zákaznický servis
• energická osobnost

Nástup: ihned

V případě zájmu o danou pozici prosíme o zaslání CV s fotografií. Všem kandidátům předem děkujeme za projevený zájem. Rádi bychom Vás upozornili, že budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče, kteří budou pozváni na osobní pohovor