Controller and Financial Analyst

Jméno/Firma
Fingo Services s.r.o.
Pracoviště
Doudlebská 1699/5, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
27. 9. 2024

FinGO patří v ČR a na Slovensku mezi nejrychleji rostoucí společnosti zajišťující technickou podporu, zázemí a služby pro finanční poradce. Do našeho týmu finančního oddělení hledáme vhodného kandidáta na pozici Controller.

Tvé odpovědnosti a náplň práce ????

· Zpracování obchodních a finančních reportů k výkonnosti společnosti a vedlejších projektů

· Koordinace a příprava ročních a víceletých plánů hospodaření

· Agenda cashflow, finanční agenda související s provozem společnosti

· Zastřešení komunikace s vybranými partnery v oblasti provozu a financí

· Spolupráce s hlavní účetní při přípravě měsíčních závěrek

· Spolupráce a příprava podkladů pro účetní audit

· Agenda alokace nákladů, středisek dle věcné správnosti a účastník procesu oběhu dokladů

· Správa agendy pohledávek

· Ad hoc analýza data a spolupráce s při tvorbě podkladů pro strategická, či provozní rozhodnutí vedení společnosti

· Další činnosti související s reportingem

Koho hledáme ????

Ideální kandidát je flexibilní, s dobrými organizačními a komunikačními schopnostmi a předcházející zkušeností na pozici controllera alespoň po dobu dvou let. Pozice, kterou obsazujeme kandidátovi umožní převzít odpovědnost za svěřenou oblast. Hledáme kolegu, který chce dále růst a profesně se rozvíjet a podpoříme jej v tom. Hledáme někoho se zápalem a jiskrou v oku. Oceníme pečlivost a dobré analytické schopnosti a kritickým myšlením.

· Správné a bezchybné zpracování podkladů

· Prokázané pracovní zkušenosti v práci s většími datovými soubory v MS Excel

· Kolegyni/kolegu, který umí pracovat v týmu, ale i samostatně

· Respektování stanovené metodiky, termínů a postupů při zpracování dat

Co nabízíme na oplátku ????

· Pracovat budeš na HPP a zajistíme ti firemní počítač, mobil a pět týdnů dovolené ????

· Práci v motivovaném, mladém a dynamickém kolektivu v kancelářích u metra Pankrác

· Flexibilní pracovní doba

· Práce na home office dle dohody

· Spolupráce na IČ také možná

· Nástup od 1.1.2025 nebo po dohodě

Dej nám o sobě vědět! ????♀️

Pošli nám krátkou zprávu a tvůj životopis. My se s tebou rádi spojíme a domluvíme na pracovním pohovoru.