Správce webového obsahu / Content manager / Administrátor

Jméno/Firma
Web No Limit s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

O nás / co vás čeká

Jsme webové studio se sídlem Praze zabývající se tvorbou webových stránek a online marketingem již od roku 2011. Provozujeme vlastní velké portály světové úrovně, které jsme budovali přes 10 let. Nyní hledáme nového kolegu do našeho týmu na dlouhodobou spolupráci. Budeš pracovat s kolektivem mladých sympatických lidí na pozici Content managera a opečovávat naše webové projekty.

Jsme menší firma s počtem 10 zaměstnanců a příjemným pracovním prostředím. Na starosti budeš mít správu obsahu webů a schvalování inzerátů. Práce s naším týmem bude v českém jazyce. Jestli si připraven na novou výzvu, máš chuť se zapojit, naučit nové věci, jsi zodpovědný a spolehlivý, pošli nám svůj životopis.

Požadujeme:

- zodpovědnost a pečlivost
- samostatnost a schopnost efektivně spravovat data
- zkušenosti s prací na počítači
- znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2 (mluvený a psaný projev), schopnost porozumět textům v aj
- schopnost orientace v online prostoru, na webech, eshopech
- všeobecný přehled práce na internetu, schopnost řešit a hledat problémy, efektivní pracovní výkon

Výhodou bude, pokud budete umět:

- praxe s administracemi webových portálů nebo se správou obsahu

Náplň práce:

- správa a kontrola dat na webových portálech
- schvalování a editace inzerátů
- kontrola správnosti dat
- práce na počítači s různými online nástroji
- další administrativní činnosti dle potřeby

Co vám můžeme nabídnout

- plný úvazek od 1.11.2024
- zaučení v průběhu října (50% mzdy a jen dopoledne 8-12:00 nebo odpoledne 13-17:00 na 4h)
- práce z domova (remote) po zaučení
- 8h pracovní doba v režimu krátký / dlouhý týden
- plat 40 – 50 000,-kč / měsíc na plný úvazek formou fakturace na IČO
- dlouhodobá spolupráce
- vánoční prémie, 13tý plat
- firemní rekreační zařízení k dispozici
- stabilní zaměstnání v rostoucí firmě