Vedoucí školní jídelny/školního stravování (Stochov, okr. Kladno)

Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.
Pracoviště
Hornická 410, Stochov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

Vedoucí školní jídelny/školního stravování

Do Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce ve Stochově hledáme kolegu/yni na pozici vedoucí školní jídelny/školního stravování. Škola má několik pracovišť - Stochov, Kyšice a Horní Bezděkov. Hledáme někoho s nápady na modernizaci našich jídelen. Budou mu/jí k ruce naše milé paní kuchařky. Jsme otevřeni změně. Hledáme někoho energického, kdo má v tomto oboru již více zkušeností a zároveň bude moci nastoupit co nejdříve.

Co Vás čeká?

Vaší pracovní náplní bude zejména organizace provozu školních jídelen, zajištění objednávek potravin, drogerie, pracovních pomůcek, zajištění některých nákupů napřímo, zajišťování odvozu zbytků a odpadů z kuchyně, řízení a kontrola pracovníků, kteří pracují v kuchyních. Dále vedení skladového hospodářství, výdejek, kontrola dodržování správné výrobní a hygienické praxe, HACCP, podílení se na sestavování jídelních lístků a jejich distribuce a také zastoupení nepřítomných kolegyň v kuchyni. Dále bude náplní práce vyúčtování obědů dětí, zaměstnanců a cizích strávníků, komunikace se žáky, zaměstnanci a se zákonnými zástupci, hlídání spotřebního koše, zajišťování inventarizace a spolupráce s externí účetní, vedení pokladny (zejm. pro kuchyň) a další úkoly, které souvisí s provozem jídelen a také s různorodými akcemi školy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít?

Řidičský průkaz sk. B (často budete jezdit mezi provozy a někdy také na nákupy). Výhodou bude, pokud se nebudete bát řídit mikrobus. Dále požadujeme fyzickou zdatnost, pečlivost, spolehlivost a loajálnost. Nezbytná je praxe v kuchyni a na pozici vedoucí školní jídelny či jiného stravování. Požadujeme také znalost práce na PC (schopnost zorientovat se v systému stravování, schopnost práce s běžnými aplikacemi – kancelářský balík, e-mail atp.). Určitě u nás využijete i své komunikační dovednosti.

Co Vám můžeme nabídnout?

Zázemí stabilní neziskové organizace, podporu vedení a smysluplnou práci, jejíž výsledky budou vidět a chutnat. Pracovní smlouvu na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 25 dní dovolené, další vzdělávání, příjemný kolektiv a neformální přátelské prostředí, kde si vycházíme vzájemně vstříc. Nástup dle dohody.

Finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností (v rozmezí 29 000 Kč – 34 000 Kč).