STANIČNÍ SESTRA ODDĚLENÍ INTERNÍCH OBORŮ

Jméno/Firma
Zdravotnická zařízení Ministerstva spravedlnosti
Pracoviště
Soudní 988/1, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Na OIO Nemocnice s poliklinikou Vazební věznice Praha – Pankrác přijmeme staniční sestru. Jednosměnný provoz a služby rámci pohotovosti. Práce na interním oddělení a zajišťování ÚPS. ZZMS – Zdravotnická zařízení Ministerstva spravedlnosti jsou příspěvkovou organizací resortu MSP spravující nemocnice v areálech věznic v Praze a v Brně. Poskytujeme zdravotnické služby vězněným osobám a svou působnost především v oblasti praktického lékařství rozšiřujeme i na příslušníky a zaměstnance ZZMS.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VOŠ/VŠ
  • Kvalifikační vzdělání v oboru všeobecná sestra, v souladu se zákonem č.96/2004 Sb.
  • Specializovaná způsobilost - Všeobecná sestra pro péči v interních oborech;
  • praxe na obdobné pozici výhodou;
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci;
  • schopnost týmové spolupráce;
  • znalost práce na PC;
  • trestní bezúhonnost;
  • zdravotní způsobilost;
  • empatické, vstřícné a příjemné vystupování;
  • schopnost efektivně vést tým a organizovat práci na oddělení;
  • schopnost zavádět změny

Co vám můžeme nabídnout

  • kvalitní zázemí;
  • zaběhlý kolektiv s množstvím zkušeností;
  • možnosti odborných stáží a dalšího vzdělávání;
  • zajímavé finanční ohodnocení (základní plat dle přílohy č.3, 11 platová třída, stupeň dle započitatelné praxe) zvláštní příplatek 6.000 individuální osobní ohodnocení, příplatek za vedení;
  • závodní stravování;
  • příspěvky na produkty na stáří z FKSP;
  • možnost práce na částečný úvazek, individualizace pracovní doby;
  • zajímavé pracovní prostředí