Manažer obchodní sítě

Jméno/Firma
AKCENTA CZ a.s.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
27. 9. 2024

Nebaví Vás vysedávat v kanceláři a raději trávíte pracovní dobu předáváním zkušeností a rozvíjením svých kolegů v terénu? Rádi si sami organizujete vlastní pracovní čas? Není vám cizí práce s klienty?

Staňte se součástí společnosti s více než 25letou historií, která se řadí mezi špičku ve svém oboru. Výjimečná historie naší společnosti vyžaduje výjimečné lidi. Našimi klienty jsou ty nejlepší společnosti na trhu. Využijte možnost seberealizace na poli devizových obchodů a zahraničního platebního styku.

Aktuálně hledáme posilu na pozici krajského manažera pro velký region, který zahrnuje Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj a částečně Středočeský kraj a část Prahy.

Pracovní náplň

  • Vedení obchodních zástupců
  • Hodnocení práce a výsledků podřízené skupiny
  • Rozvíjení obchodního potenciálu obchodních zástupců v rámci aktivní práce v terénu
  • Zodpovědnost za dodržování firemních standardů
  • Budování dlouhodobých vztahů se stávajícími VIP klienty skupiny
  • Spoluúčast na obchodování společnosti
  • Aktivní účast na akcích pořádaných společností
  • Nábor a zapracování nových kolegů

Co Vám nabízíme

  • Maximální odbornou pomoc v rámci Vaší adaptace
  • Provizní systém ve vazbě na plnění skupinových KPI ukazatelů (s možností mimořádných finanční odměn v případě jejich přeplnění)
  • Zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • Vysokou možnost seberealizace a organizace vlastního pracovního času

Jaké jsou předpoklady úspěšné spolupráce

  • SŠ/VŠ vzdělání (v případě SŠ ideálně min. 2 roky praxe ve finanční sféře)
  • Zkušenosti v oblasti vedení a rozvoje prodejní sítě
  • Vysoká orientace na práci s výsledky
  • Zkušenosti s přímým vedením a řízením lidí (výhodou zkušenost s vedením OSVČ)
  • Zkušenosti s přímým prodejem finančních produktů (výhodou, nikoliv podmínkou)
  • Reprezentativní vystupování, vzhled a výborné komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, odpovědnost, samostatnost a pečlivost
  • Vlastní ŽL, automobil, notebook