VEDOUCÍ ZAKÁZEK ELEKTRO i pro JUNIOR (40 - 60 000,- Kč)

Jméno/Firma
CPL Jobs s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
27. 9. 2024

Máte zkušenosti se silnoproudou elektrotechnikou na budovách? Vedli jste sami stavbu, rozdávali práci jiným pracovníkům nebo jen třeba chcete tuto pozici dělat a máte zkušenosti, které chcete dále posouvat? Hledáte práci, kde budete mít super šéfa a majitel firmy se stará o své zaměstnance? Pak hledáme právě Vás!

VEDOUCÍ ZAKÁZEK ELEKTRO i pro JUNIOR (40 - 60 000,- Kč)

Náplň práce:

  • Zaškolení na pracovní pozici
  • Vedení staveb, koordinace pracovníků, rozdělování úkolů
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a subdodavateli
  • Zodpovědnost za dodržení termínu stavby
  • Spolupráce s projektanty, přípraváři, servisními techniky a montéry
  • Pravidelná návštěva místa projektů z hlediska kontrolních dnů
  • Cestování hlavně po Praze a Středočeském kraji

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v elektrotechnice podmínkou
  • Praxe v silnoproudé elektrotechnice
  • Elektrotechnickou vyhlášku 50 min. §6 nebo splněnou praxi na §6
  • Technické myšlení a komunikativní osobnost
  • Organizační schopnosti, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a práci ve firmě s individuálním přístupem
  • Dovolená navíc
  • Auto, mobil, notebook i k soukromým účelům
  • Finanční bonusy a odměny
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na penzi a další.
  • Místo výkonu práce: Praha