referent Oddělení kontrol projektových opatření (Ústí nad Labem)

Jméno/Firma
Státní zemědělský intervenční fond
Pracoviště
Masarykova 19/275, Ústí nad Labem
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce

Kontrolor provádí administraci a administrativní kontrolu žádostí o proplacení z PRV a SP SZP, dále provádí kontroly na místě a kontroly fyzické realizace projektů plánovaných a neplánovaných správních kontrol projektových opatření PRV, SP SZP, ND a OP Rybářství, vyhodnocuje kontroly a zadává výsledky kontrol do IS. Analyzuje kontrolní nálezy včetně navrhování postupů k jejich řešení. V souvislosti s plněním úkolů je oprávněn řídit služební vozidlo SZIF bez přiděleného řidiče a to v souladu s platnými vnitřními předpisy.

Požadujeme
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

výhodou je:
- znalost (MS Office)
- komunikativnost, kreativita, smysl pro týmovou spolupráci
- organizační schopnosti, proaktivní přístup k řešení úkolů

Nabízíme

- systemizovanou platovou třídu 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- pracovní poměr na dobu určitou (po dobu MD/RD) - po skončení možnost dalšího uplatnění v organizaci
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- stravenkový paušál 100 Kč/odpracovaný den
- pružnou pracovní dobu - přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů, vzdělávání Seduo)
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- kartu plnou benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání) - zprostředkování karty MultiSport

Další informace

termín pro přihlášení: do 7. 10. 2024
způsob přihlášení do výběrového řízení: https://www.szif.cz/cs/kariera?portalAction=detail&kon=00001951#konkurz_detail