Junior účetní & back-office support

Jméno/Firma
Konečná & Zacha, s.r.o., advokátní kancelář
Pracoviště
Lazarská 1718/3, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

• Zpracování prvotních dokladů (vedení a účtování pokladny, vystavování faktur a dobropisů, přijímání, evidence a úhrada faktur přijatých, přefakturace, účtování banky, evidence majetku apod.)

• Konzultace účetních případů se senior účetní z účetní a daňové kanceláře, se kterou budete spolupracovat

• Zpracování cestovních příkazů

• Komunikace s bankami a úřady

• Účetní a administrativní práce dle pokynů

• Samostatné plnění zadaných úkolů

• HR – příprava pracovních smluv a dodatků, správa složek všech zaměstnanců, příprava mzdové výčetky, evidence dovolených

• Evidence pohledávek, zasílání upomínek

• Příprava smluv souvisejících s účetnictvím

• Evidence pojistných smluv, úhrada pojistek

• Evidence advokátních úschov

Požadujeme:

• Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru, VŠ výhodou

• Znalost účetních a daňových předpisů výhodou

• Uživatelskou znalost práce s PC - MS Office, účetní programy MoneyS3 - výhodou

• Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

• Ochota učit se novým věcem

• Praxe v oboru účetnictví výhodou

• Znalost AJ na komunikativní úrovni (min. B1)

Nabízíme:

• Podporu rozvoje a odborných školení, vzdělávacích seminářů

• Kanceláře na Praze 1 včetně relaxační zóny, nejsme zastánci open-space

• Pro sportovce kolárnu a sprchu

• Firemní večírky, letní i zimní teambuildingy

• Pružnou pracovní dobu, pracovní smlouvu na HPP

• Zajímavou a různorodou práci v příjemném pracovním prostředí

• Volné vstupy do Factory Pro (2 pobočky v Praze)

• Ovoce a drobné občerstvení na pracovišti

• 3 sick days bez lékařského potvrzení

• Kávu z Doubleshotu

Možný nástup: ihned