Seřizovač (m/ž) – robotické svařování (I BEZ PRAXE)

Jméno/Firma
KOKINETICS s.r.o.
Pracoviště
Ke Gabrielce 788, Kamenice nad Lipou
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

Požadujeme:

- SOU technického zaměření

- manuální zručnost, spolehlivost

- znalost zacházení s měřícími zařízeními

- výhodou: praxe na obdobné pozici, seřizování svařovacích robotů Yaskawa

- výhodou: VZV průkaz

- výhodou: svářecí průkaz - ZK 135 1.1.

Náplň práce:

- seřízení a nastavení zařízení na svěřené výrobní hale

- provádí uvolnění výroby dle kontrolní dokumentace

- zajišťuje vstupní školení pro nové zaměstnance na dané pracoviště

- zajišťuje rozdělení zaměstnanců a jejich prací na směnách dle výrobního plánu

- zajišťuje výrobu dle výrobního plánu

- řešení drobných poruch a důvodů zastavení výroby

- preventivní údržba

- interní manipulace na své směně

Nabízíme:

- náborový příspěvek 20.000,-Kč

- hlavní pracovní poměr s termínem nástupu: ihned

- zaučení na nabízenou pracovní pozici

- odborná školení

- další benefity a sociální program společnosti bude upřesněn při osobní schůzce.