Správce - administrátor(ka) – Marketplace (Allegro, Kaufland, BaseLinker, atd.)

Jméno/Firma
New Flag s.r.o.
Pracoviště
Pobřežní 620/3, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
27. 9. 2024

Jsi připraven(a) přijmout výzvu a podílet se na tvorbě krásy v rychle se rozvíjejícím vlasovém průmyslu? Jsi administrativně zdatný/á, kreativní a máš obchodního ducha? Pak jsi přesně ten, koho hledáme pro naši pozici správce marketplace! Pracuj v energickém a dynamickém týmu, s prestižními značkami a využij příležitost pro osobní růst a budování kariéry v nadnárodní společnosti. Nečekej, přijď a zažij to s námi – čas běží a my se těšíme na spolupráci při plnění nových, ambiciózních výzev!

Náplň práce:

  • Administrace nabídek a zalistování nových značek a produktů na platformách Marketplace.
  • Komunikace s expedicí a se zákazníky, řešení reklamací a dotazů.
  • Kontrola objednávek a řešení případných nesrovnalostí ve spolupráce s odd. péče o zákazníky.
  • Budování povědomí o značkách a podpora marketingových aktivit.
  • Spolupráce na přípravě marketingových aktivit (kampaně na Marketplace platformách, newslettery, cenové akce).
  • Úzká spolupráce s ostatními členy týmu na dosahování prodejních výsledků.
  • Komunikace a spolupráce s kolegy v zahraničí – AJ hlavní jazyk, NJ není podmínkou.
  • Ostatní úkoly dle pokynů nadřízeného manažera.

Odpovědnost:

  • Řešení neočekávaných událostí.
  • Komunikace s partnery jednotlivých Marketplace platforem (Allegro, Kaufland, BaseLinker, atd.)
  • Kontrola nastavení cen a cenových akcí.
  • Zpracování pravidelných reportů.

Očekáváme:

  • Sebevědomí, samostatnost a cílevědomost.
  • Středoškolské vzdělání a vyšší.
  • Možné i bez předchozí praxe, pozice je vhodná i pro absolventy
  • Výborná znalost českého nebo slovenského jazyka, dobrá znalost anglického jazyka.
  • Komunikativní a trpělivá povaha.
  • Proaktivní přístup a týmový hráč, který zvládne pracovat i samostatně.
  • Pokročilé zvládnutí MS Office.
  • Záliba v kosmetickém sektoru výhodou.

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí silné zahraniční společnosti, která je hybatelem na trhu s kosmetikou
  • Mladý dynamický kolektiv
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Mzdu 35 000 - 45 000 CZK, dle praxe a zkušeností.
  • Možnost práce na home office po předchozí domluvě
  • Roční bonusy

Bonusy a benefity:

  • Stravenky dotované ze 100 % zaměstnavatelem
  • Multisport karta dotovaná ze 100 % zaměstnavatelem
  • Účast na firemních akcích – školení, teambuildingy, večírky
  • Občerstvení na pracovišti – káva, čaje, cola, čerstvé ovoce, sušenky
  • Zázemí moderních kanceláří na Praze 8 (Florenc)
  • Dovolená 5 týdnů po zkušební době
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní telefon a Laptop pro osobní použití
  • Zdravotní volno (sick days)
  • Sleva na firemní produkty a služby