Elektrokonstruktér pro automatizaci - NÁSTUPNÍ BONUS

Jméno/Firma
Agentura Top Talent, s. r. o.
Pracoviště
Pardubice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • Navrhování elektro-technické dokumentace pro výrobu rozvaděčů
  • Návrh a optimalizace elektronických prvků a konstrukčních skupin
  • Technická podpora při výrobě a oživení automatizovaných výrobních zařízení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ vzdělání – elektrotechnického směru
  • NV 194, paragraf § 6 (původně Vyhláška 50/78 Sb., minimálně § 6 nutností
  • Zkušenosti a znalosti projektování v oboru průmyslové automatizace
  • Znalost CAE systému – EPLAN P8 výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci na dynamicky se rozvíjejícím portfoliu s použitím nejnovějších technologií
  • Přátelskou atmosféru firmy
  • Atraktivní platové ohodnocení
  • Časovou flexibilitu
  • 25 dní dovolené
  • Dotované penzijní/životní pojištění
  • Občasný HO
  • Dotované kurzy a školení
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování, podpora zdravého životního stylu (ovoce na pracovišti, fyzioterapeut, výživový poradce)
  • NÁBOROVÝ BONUS