Specialista marketingové komunikace (se zkušeností z IT společnosti)

Jméno/Firma
Recrutech s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Marketing, média a reklama
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Vytvořeno
27. 9. 2024

Naším klientem je úspěšná česká IT společnost nabízející komplexní služby v oblasti datových řešení. Do svého týmu nyní hledají nadšeného a kreativního "markeťáka", který se postará o interní marketingovou komunikaci, organizaci marketingových akcí a eventů pro zákazníky, správu sociálních sítí a SEO kampaně. Pokud máte zkušenosti s marketingem (ideálně z IT), organizováním akcí, jste kreativní a zvyklý fungovat samostatně, jste tím, koho hledáme!

Náplň práce:

  • Interní marketingová komunikace – zajištění efektivní komunikace napříč týmy, příprava newsletterů a interních kampaní
  • Organizace marketingových akcí a eventů – s cílem podpořit nové leady a být supportem pro obchodní tým
  • Správa sociálních sítí – tvorba obsahu, plánování příspěvků, monitoring engagementu a růstu komunity
  • SEO kampaně – optimalizace webu, spolupráce s externími partnery na tvorbě a vyhodnocování kampaní
  • Tvorba marketingových materiálů – koordinace s grafiky a copywritery na vytváření propagačních materiálů
  • Sledování a analýza výsledků – pravidelný reporting o úspěšnosti kampaní a aktivit

Očekáváme:

  • Předchozí zkušenosti v oblasti marketingu, eventů nebo komunikace - ideálně z oblasti IT
  • Znalost nástrojů pro správu sociálních sítí (Facebook, LinkedIn, Instagram, atd.)
  • Zkušenosti s SEO a optimalizací webových stránek výhodou
  • Pokročilou komunikativní znalost angličtiny
  • Vynikající organizační a komunikační dovednosti
  • Kreativní přístup k práci a orientace na detail
  • Schopnost samostatně pracovat a řídit více projektů najednou
  • Flexibilita a odolnost vůči stresu při dodržování termínů

Co Vám nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci v kreativním a dynamickém prostředí menší společnosti
  • Možnost profesního rozvoje a růstu
  • Přátelský kolektiv a podporu od týmu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Atraktivní platové ohodnocení a další benefity (25 dní dovolené, sick days, příspěvek na vzdělávání, firemní akce, voachery na sportovní aktivity)