Obsluha 3D (m/ž)

Jméno/Firma
KOKINETICS s.r.o.
Pracoviště
Ke Gabrielce 788, Kamenice nad Lipou
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

Požadujeme:

- SOU/SŠ technický směr

- Uživatelská znalost práce s PC

- Technické myšlení, samostatnost, pečlivost, důslednost, schopnost týmové práce

- Zkušenosti s 3D měřením výhodou

- ŘP sk. B

- Znalost čtení výkresové dokumentace

- Znalost software CAMIO 4.3. a 8.1. a PC-DMIS výhodou,

- Znalost používání běžných měřidel a znalost měřících postupů (posuvka, kalibr, mikrometr, výškoměr,)

- Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Náplň práce:

- příprava vzorkování dílů (PPAP, VDA)

- kontroluje činnost metodiky měření

- zajišťuje sběr dat pro vyhodnocování stability procesu

- statistické vyhodnocení stability procesu

- zodpovídá za uvolnění vstupního dílu do výrobního procesu

Nabízíme:

- náborový příspěvek ve výši 20.000, -Kč

- hlavní pracovní poměr s termínem nástupu: ihned

- zaučení na nabízenou pracovní pozici

- odborná školení

- další informace ohledně benefitů budou upřesněny při osobní schůzce