Specialista logistiky - zkrácený úvazek 30 hodin, 3 dny HO

Jméno/Firma
Recrutech s.r.o.
Pracoviště
Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
27. 9. 2024

Naším je klientem je obchodně-distribuční společnost dlouhodobě působící především na středoevropském trhu, která je lídrem na trhu v nabídce spotřebního obalového materiálu a jednorázového nádobí. Společnost je součástí mezinárodní skupiny reprezentující 150 společností ve více než 30 zemích po celém světě. Jejich klienty jsou velké potravinářské řetězce, distributoři v oboru HoReCa a mezinárodní společnosti provozující čerpací stanice.

V tuto chvíli hledají do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Logistik/Back-office specialist. Pokud rádi komunikujete se zákazníky, mluvíte anglicky a hledáte příjemnou atmosféru a pozici s možností kariérního růstu,
neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • Evidence + agenda spojená s objednávkami námořní dopravy kontejnerů.
  • Komunikace s dopravci, dodavateli, celní deklarantkou, našimi sklady.
  • Potvrzování rezervací a termínů u dopravců.
  • Aktualizace termínů na základě týdenních reportů.
  • Kontrola, evidence, oběh, správa dokladů : BL/ konosament/dopravní list, faktura, dodací list (případně fotografie).
  • Avizace vykládek v našich skladech.
  • Kontrola příjmu, řešení případných reklamací, předání faktury finančnímu odd.

Očekáváme:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Znalost angličtiny alespoň na úrovni B2 podmínkou
  • Zkušenosti s objednávkami a skladovým hospodářstvím výhodou
  • Zkušenosti v logistice velkou výhodou
  • Výborné komunikativní dovednosti a schopnost efektivně řešit problémy
  • Proaktivní přístup, organizační dovednosti
  • Pečlivost
  • Znalost češtiny na úrovni rodilý mluvčí
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • Zkrácený úvazek – ideálně 30 hodin týdně
  • Kvalitní zaškolení, přátelský kolektiv menšího týmu
  • Kombinaci práce z kanceláře a z domova (po zaškolení až 3 dny HO týdně)
  • Roční bonus v závislosti na výsledcích společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Penzijní připojištění
  • Výuku angličtiny na pracovišti s rodilým mluvčím
  • Multisport kartu
  • 3 Sick days
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost kariérního růstu