PROJEKTOVÝ MANAŽER & TECHNOLOG VE VÝROBNÍ FIRMĚ

Jméno/Firma
DUROtherm Thermoforming Czechia s.r.o.
Pracoviště
Alejní 630, Krupka
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
27. 9. 2024

Jsme specialisté na vakuové tvarování plastů. Hledáme posilu do týmu.

 Náplň práce:

Vedení projektu nového výrobku

· implementace nových projektů a produktů přímo ve výrobě

· vedení projektu a zodpovědnost za jeho úspěšné zavedení do výroby

· komunikace se zákazníky, dodavateli, kolegy a partnery v jiných pobočkách skupiny

Vedení projektu změn stávajících produktů

· Zpracování požadavku zákazníka na změnu včetně kalkulace

· Vzorkování změny

Obecně

· poskytování technické podpory ostatním oddělením, častá práce přímo v produkci při řešení úkolů

· podrobná znalost strojního vybavení (lisy na Thermoforming a frézky) a spolupráce při řešení technických problémů se stroji

· podpora a úzká spolupráce s centrálním vývojem DUROtherm Holdingu

· čtení výkresové dokumentace a 3D modelů

· aktualizace a správa technické dokumentace u stávajících produktů a jejich optimalizace (např. balení)

Požadujeme:

· technické vzdělání a zkušenost s vedením projektů ve výrobní firmě

· znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (B1 / B2)

· chuť rozhodovat a nést zodpovědnost za výsledek

· znalost výkresové dokumentace

Nabízíme:

· zázemí rostoucí německé společnosti

· nástupní plat 45.000, - - 60.000, - Kč (po zkušební době a dle zkušeností)

· měsíční prémie dle individuálního výkonu

· stravenky formou stravenkového paušálu

· příspěvek na dopravu od 10 km

· jednorázová odměna po odpracování min. 1 roku ve výši 20 000,- Kč

· příspěvek za maximální využití fondu pracovní doby

· zaškolení v našem závodě i v Německu

· firemní kurzy NJ/AJ

· dovolená 5 týdnů

· ovoce pro zaměstnance zdarma

· firemní akce

 Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!