Technik/údržbář

Jméno/Firma
Vysoká škola finanční a správní, a.s.
Pracoviště
Estonská 500/3, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

Technik / údržbář

Požadujeme:

  • SŠ nebo vyučení,
  • manuální zručnost,
  • trestní bezúhonnost,
  • řidičský průkaz sk. B výhodou,
  • flexibilita, spolehlivost.

Náplň práce:

  • péče o provozuschopnost inventáře, technického zařízení a místností společností,
  • kontrola připravenosti učeben na výuku,
  • zajišťování nákupu spotřebního materiálu,
  • dbát na zásady bezpečnosti v budově,
  • běžné opravy zámků, provádění instalatérských prací v rozsahu běžné údržby, stěhování nábytku,
  • údržba venkovních ploch,
  • kontrola a údržba objektu a místností budovy a technických zařízení,
  • kontrola a údržba mobiliáře školy,
  • běžná údržbářská práce v rozsahu školení BOZP a PO pracovníka.

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek,
  • 5 týdnů dovolené, sick days, započtení zákonné přestávky na oběd do pracovní doby, pružnou pracovní dobu, stravenky do VŠ menzy, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport kartu, masáže na pracovišti,
  • příjemné pracovní prostředí blízko centra.

Termín nástupu: dle dohody