Osobní asistent/ka (zkrácený úvazek)

Jméno/Firma
Liga vozíčkářů
Pracoviště
Brno
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Základní
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

Hledáme osobního asistenta/ku na HPP (zkrácený úvazek)

Potřebujeme člověka:

- Se zkušenostmi s osobní asistencí/péčí (preferujeme, ale není podmínkou)

- S chutí asistovat a podporovat lidi s hendikepem

- Bezúhonného, fyzicky zdatného, psychicky odolného, česky hovořícího

- Který splní, co slíbí a je na něj spolehnutí

- Organizačně zdatného (služby si plánujete sami na Google disku)

Co budete dělat:

- Ruce a nohy našim klientům

- Asistenci při každodenních činnostech a potřebách klientů: pomoc se vstáváním, oblékáním, osobní hygienou, WC, výměnou plen, koupáním, stravou, přesuny, pomoc při vedení domácnosti atd.

- Jde o službu v terénu v domácnostech klientů po celém Brně, nejžádanější časy jsou ráno, večer a o víkendech

Co nabízíme:

- Práci na HPP (zkrácený úvazek - mzda 15 000 Kč na úvazek 0,5), po čase možnost zvýšení úvazku

- Flexibilní pracovní dobu, kterou si plánujete sami

- Kurzy a semináře z oboru, které Vás budou zajímat

- Odborně vedené pravidelné supervize, podporu od služebně starších asistentů

- Proplacené přejezdy, příplatky za víkendy a státní svátky, odměny za skvěle odvedenou práci

- Hromadu malých i velkých benefitů (např. 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné a MHD, narozeninové volno, poukazy do plaveckých bazénů, Aqualandu Moravia, do divadla Barka a na různé sportovní a kulturní akce, fyzioterapie zdarma)

- Zájem o Vaši osobu a snahu, abyste se u nás cítili fajn

- Pohodovou atmosféru s lidským neformálním přístupem

Líbí se Vám to?

Tak pošlete CV a pár vět o Vás a Vaší motivaci u nás pracovat, a domluvíme se na osobním setkání.