Pracovník/Pracovnice v sociálních službách Prostějov

Jméno/Firma
Global Partner Péče, z.ú.
Pracoviště
Žižkovo nám. 133/20, Prostějov
Požadované vzdělání
Základní
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
27. 9. 2024

Hledáte smysluplnou práci, kterou denně pomůžete druhým? Pojďte s námi podat pomocnou ruku těm, co to potřebují.

Poskytujeme terénní sociální služby seniorům a osobám se zdravotním postižením, pomoc a podporu poskytuje také jejich rodinám. Posláním terénních služeb je umožnit seniorům a zdravotně postiženým občanům setrvat doma ve svém přirozeném prostředí a zachovat jim pocit vlastní hodnoty a důstojnosti, zlepšovat jejich soběstačnost, zachovávat a dle individuálních možností i rozvíjet psychické i fyzické schopnosti dle individuálních možností.

Do našeho týmu hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici Pracovník v terénních sociálních službách střediska Prostějov.

Náplň práce:

  • dopomoc a zajištění péče klientům v jejich přirozeném prostředí;
  • jednoduché vedení dokumentace;
  • individuální plánování podpory klientů dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách;
  • účast na poradách týmu, metodického vedení a supervizích.

Požadujeme:

  • empatii a respekt,
  • flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem;
  • schopnost práce v týmu;
  • ochotu pracovat v nepravidelně rozvržené pracovní době;
  • bezúhonnost, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost;
  • dokončené základní vzdělání;
  • aktivní řidič, vlastní vůz podmínkou (cestovní náklady se hradí dle aktuálních vyhlášek).

Praxe v sociálních službách vítaná, ale není podmínkou (rádi zaučíme).

Výhodou kvalifikační kurz pracovníka v sociální službách (150 hodin) nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel.

Nabízíme:

  • smysluplnou práci;
  • příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení;
  • pracovní dobu reflektující potřeby klientů;
  • metodické vedení a supervize;
  • nástupní plat odpovídající pozici pracovníka v sociálních službách;
  • osobní ohodnocení / odměny;
  • další benefity.

Pokud vás pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj životopis se stručným motivačním dopisem.

Kontaktní osoba:
Kristýna Neumannová, DiS, tel. (+420) 601 152 619