IT SPECIALISTA ERP K2

Jméno/Firma
UBC s.r.o.
Pracoviště
Mělnická 87, Bořanovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
27. 9. 2024

Do našeho IT týmu hledáme dalšího parťáka, který nám pomůže zlepšit procesy.

Nebavíme se jen prodejem, ale jsme i výrobci a na tom stavíme, pokud máš rád výzvy a nebojíš se jich, jednu ti nabízíme :-).

Místo pracoviště: Líbeznice u Prahy

Náplň práce je orientační, záleží na tom, na čem se domluvíme:

  • Podpora ERP systému K2 a dalších menších softwarů a aplikací používaných v rámci firmy – údržba, aktualizace, správa oprávnění, tvorba sestav, reportů, úpravy vzhledu atd.
  • Spolupráce s dodavatelem ERP systému na vývoji a nastavování procesů
  • Školení ostatních uživatelů
  • Podpora uživatelů IT systémů – helpdesk
  • Spolupráce na rozvoji a optimalizaci procesů

Budeme rádi, když budeš mít nebo znát:

  • Zkušenost s administrací ERP K2 a MS SQL
  • Všeobecná orientace v IT a správě systémů
  • Dobrá znalost firemních procesů a schopnost zlepšovat je
  • Základní orientace v účetních procesech
  • Znalost MS Office
  • Analytické myšlení, samostatnost, komunikativnost, aktivita a schopnost navrhovat řešení
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Co nabízíme na oplátku?

  • Skvělou dostupnost z Prahy, autobusem 12 min. ze stanice metra Ládví na trase C
  • Slevy na naše produkty (veškeré koupelnové vybavení)
  • Stravenkový paušál (odpovídající 150,- stravence)
  • Celodenní volné vstupy do Aqua Palace pro tebe i tvou rodinu – vodní svět, Čestlice
  • Volné vstupy do ZOO Praha pro tebe i tvou rodinu
  • Slevu na vstupenky do divadla STUDIO DVA
  • Slevy v rámci programu VIP Datart
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Čerstvou kávu na pracovišti zdarma