Obchodní zástupce

Jméno/Firma
VELTA PLUS EU, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

- realizace prodeje čajů značky Velta Tea ve velkoobchodní a maloobchodní síti

- jednání s velkoobchodními a maloobchodními zákazníky

- aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků

- péče o stávající zákazníky

- dosahování plánovaných obchodních výsledků

- stanovení a uplatňování marketingové strategie v regionu

Požadujeme:

- zkušenosti s prodejem rychloobrátkového zboží

- dlouholetá řidičská praxe - pracovní cesty po celé ČR (občasná práce z domova a z kanceláře v Praze a v K. Varech)

- časová flexibilita

- mobilita

- uživatelské schopnosti práce s počítačem (internet, e-mail Excel) na dobré úrovni

Nabízíme:

- vynikající platové podmínky

- osobní automobil k pracovním účelům

- notebook

- mobilní telefon

- práce ve stabilní a prosperující společnosti s moderním managementem

- práce v mladém dynamickém kolektivu