Automechanik / Autoelektrikář - nové americké vozy

Jméno/Firma
AUTO OUTLET s.r.o.
Pracoviště
Parkerova 623, Klecany
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Auto - moto
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pro servisní centrum na Praze východ hledáme zkušeného autoelektrikáře nebo automechanika, který by rozšířili náš stávající tým. Prodáváme a servisujeme zajímavé vozy téměř všech amerických značek jako jsou Dodge, RAM, Ford, Jeep, GMC či Cadillac.

V současné době jsme otevřeli další servisní centrum cca 6km od Klecan v Líbeznicích. Servis se nachází v zánovní hale s kompletně nově vybudovaným zázemím a veškerým vybavením.

Náplň práce je vždy zajímavá. Vedle standardního servisu naše nové vozy i upravujeme a nabízíme pod značkou Auto Outlet Design. Byl bys součást těchto úprav. Zmínit můžeme například zvednutý Wrangler s 3,5 palcovým kitem na tlumičích FOX nebo různé trucky osazené až 6 palcovým lift kitem, doplněné o spousty dalších příslušenství. Celý servisní tým je pohodová parta, mezi kterou rychle zapadneš. Nepanuje zde žádná rivalita a v odpolední pauze se můžeš připojit a zahrát si fotbálek.

Důležité informace na úvod

Vůbec nevadí, že jsi nikdy nepracoval s americkými vozy. Většina automechaniků, co u nás pracuje na tom byla stejně. Stačí, když budeš mít zájem a co neznáš tě naučíme.

Neprovozujeme žádný systém normo hodin. Tvoje mzda se ti nesnižuje na základě časově nedosažitelných úkonů. Naproti tomu požadujeme vždy kvalitně odvedenou práci.

Kde a co bys dělal

Najdeš nás na sjezdu 1 na dálnici D8 v ulici Parkerova 623 Klecany na Praze-východ. Náš showroom je vidět přímo z dálnice, kde stojí přes 150 nových amerických vozidel.

Náplň práce automechanika

  • Servisní prohlídky a opravy vozidel
  • Provádění úprav vozů a instalace příslušenství (po zaškolení)
  • Opravy vozů po nehodě
  • Diagnostika vozů
  • Komunikace a technické konzultace s mistrem díly a servisním manažerem ke stavu zakázek

Náplň práce autoelektrikáře

  • Příprava elektroinstalace vozidel pro homologaci EU (po zaškolení)
  • Diagnostika a určení příčiny poruchy vozidla a jeho součástí
  • Instalace elektro příslušenství jako například kamery, LED světla, stropní monitory apod.
  • Oprava elektroinstalací, programování jednotek
  • Komunikace s mistrem dílny a servisním manažerem ke stavu zakázek

Požadujeme

  • vzdělání technického, nejlépe automobilního směru, případně vyučen v oboru automechanik
  • minimálně 5-ti letou praxi na pozici automechanik
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Zajímavé prostředí a práci s novými americkými vozy. Velké zázemí na Praze-východ, které nabízí kupříkladu i komfortní kuchyň s myčkou a venkovní prostory s markýzou pro letní posezení. Navíc můžeš využít nově vybudované posilovny uvnitř objektu, kde si můžeš zacvičit před nebo po práci! Samozřejmostí je parkování vozů zaměstnanců v areálu společnosti.

Pro jednotlivé úrovně dovedností a praxe máme stanovené mzdové rozmezí v hrubých částkách.
Navíc pro každého zaměstnance máme k dispozici měsíční bonus dle jeho osobního pracovního nasazení.

Začátečník s praxí do 5let 29.000-35.000,-Kč
Pokročilý s praxí 5-10 let 37.000-44.000,-Kč
Senior s praxí více než 10let 46.000-52.500,-Kč

Každým rokem si s tebou pohovoříme ohledně odvedené práce a tvých získaných zkušeností. Tvé dovednosti a přístup k práci se projeví v uvedeném mzdového odhodnocení. Pokud si chceš zachovat IČO nebráníme se ani této spolupráci. Nastoupit k nám můžeš prakticky ihned.