Finanční účetní - Vaše šance na stabilní a zajímavou práci!

Jméno/Firma
Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví
Pracoviště
Ruská 2412/85, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
27. 9. 2024

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Finanční účetní, který/á se stane součástí našeho ekonomického oddělení. Pokud jste samostatný, zodpovědný a pečlivý profesionál s vášní pro čísla a detail a ještě k tomu pozitivní a empatická osobnost, hledáme právě Vás!

Co vás čeká?

  • Vystavování faktur: Vystavování tuzemských a zahraničních faktur za kurzy, semináře a ubytování hostů Hotelu ILF v IS Helios iNuvio.
  • Kontrola saldokont: Správa svěřených účtů a jejich pravidelná kontrola.
  • Spolupráce: Úzká spolupráce se studijním oddělením a komunikace s odběrateli.
  • Závěrky: Podílení se na měsíčních a ročních závěrkách na ekonomickém oddělení.
  • Legislativa: Dodržování platné legislativy a interních předpisů organizace.

Co od Vás očekáváme?

  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici.
  • Zájem o obor a chuť se neustále vzdělávat.
  • Schopnost samostatně řešit problémy a přicházet s inovativními řešeními.
  • Preciznost a smysl pro detail.
  • Výborné organizační schopnosti a efektivní řízení času.
  • Schopnost pracovat pod tlakem a dodržovat stanovené termíny.
  • Týmového ducha a velmi dobré komunikační schopnosti (komunikace se zdravotníky a kolegy z jiných oddělení IPVZ).
  • Proaktivní přístup a iniciativu při zlepšování procesů.
  • Ochotu přijímat nové výzvy a posouvat věci správným směrem.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Stabilita: Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.
  • Podpora: Maximální podpora při převzetí nových kompetencí.
  • Příjemné prostředí: Pracoviště s přátelským kolektivem a výbornou dostupností MHD i s možností parkování v areálu IPVZ.
  • Vzdělávání: Podpora dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, zvýhodněné stravování ve vlastním zařízení, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, dětské tábory a sport.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a podílet se na úspěchu naší společnosti, zašlete nám svůj životopis.