Recepční

Jméno/Firma
STAVIMEZAVAS.CZ
Pracoviště
Tuřanka 1387/100, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
27. 9. 2024

Jsme předním světovým dodavatelem outsourcingových služeb pro integrovanou správu budov a nemovistostí. Pro naše klienty, mezinárodní společnosti, hledáme recepční/ho.

Pracovní náplň:

• Zodpovědnost za bezproblémový chod recepce

• Přijímání návštěv a vystavování vstupních karet

• Administrativní činnost a kancelářská agenda

• Zpracování korespondence (příchozí/odchozí pošta, evidence)

• Vyřizování telefonních hovorů

• Práce na PC - interní systém, Word, Excel, Outlook

• Hlavní místo výkonu práce Brno, Tuřanka 100

• Datum nástupu 1.10.2024 - 15.10.2024

Požadujeme:

• SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou - vhodné i pro absolventy

• Aktivní znalost AJ a to slovem i písmem

• Dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

• Přijemné vystupování

• Vstřícný a pozitivní přístup

• Samostatnost

Nabízíme:

• Zázemí silné mezinárodní společnosti

• Měsíční plat 28.000,- Kč hrubého

• Příspěvek na stravování (82,50 Kč/odpracovaný den)

• Dovolená 25 dní

Zaujala vás pozice? Dejte nám o sobě vědět! Pomocí odpovědního formuláře zašlete svůj strukturovaný životopis.

Budeme se těšit na vaše odpovědi.