Vývojový technolog/technoložka

Jméno/Firma
FRUJO, a. s.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Chemie a potravinářství
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Vývoj a příprava nových výrobků spolu s tvorbou příslušné dokumentace, receptury a technologického postupu,
  • spolupráce při zavádění nových receptur, práce v ERP systému,
  • inovace stávajících výrobků dle požadavků obchodního oddělení /zákazníka,
  • ověřování a zhodnocování nových surovin.

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání potravinářského / chemicko-technologického směru,
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel),
  • znalost anglického jazyka (min. úroveň B1),
  • samostatnost a rozhodovací schopnosti,
  • inovativní a proaktivní přístup s chutí sledovat aktuální trendy v potravinářství.

Výhodou:

  • Předchozí zkušenost na podobné pozici, nejlépe ve výrobní společnosti,
  • zkušenost s ERP systémem.

Nabízíme:

  • Atraktivní mzdu dle zkušeností,
  • pracovní poměr na dobu neurčitou,
  • dovolenou 5 týdnů,
  • příspěvky na dovolenou, penzijní připojištění a životní pojištění,
  • možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy,
  • veškeré potřebné vybavení, zaměstnanecké benefity (stravování, výhodné telefonní tarify a mnoho dalšího),
  • nástup ihned.