ZÁVOZNÍK - obsluha svozového vozidla

Jméno/Firma
Marius Pedersen a.s.
Pracoviště
Šumperk
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
27. 9. 2024

V současné době hledáme zaměstnance pro oblast Šumpersko na pozici:

ZÁVOZNÍK - OBSLUHA SVOZOVÉHO VOZIDLA

Požadavky:
- zdravotní způsobilost
- fyzická zdatnost
- spolehlivost

Náplň práce:

- provádět určené práce při zajišťování svozu odpadů
- provádět manipulaci s odpadovými nádobami, zajišťování vysypání sběrných nádob dle předepsaných tras
- pečovat o svěřené prostředky a provádět jejich údržbu
- úklid sběrných stanovišť

 Nabízíme:
- zodpovědnou práci pro společnost, která má vedoucí postavení na trhu v oblasti odpadového hospodářství
- jistotu stabilní firmy
- dlouhodobý pracovní poměr
- zajímavé mzdové ohodnocení
- nástup ihned nebo dle dohody

V případě zájmu zašlete kontakt prostřednictvím odpovědi na tuto pracovní nabídku nebo nás kontaktujte na telefonu 739 581 739 - Miroslav Petrů.