Angular programátor (+ částečně Java), až 4 dny home office týdně

Jméno/Firma
BARTON Consulting s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
27. 9. 2024

Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní společnost, která si zakládá na přátelském prostředí v týmu, hledáme full-stack programátory. Většina vývojářů v týmu má přehled jak ve front-endu, tak i back-endu (samozřejmě jsou vždy lepší v jednom z těchto jazyků). Proto hledáme středně zkušené nebo seniorní Angular vývojáře s částečnou znalostí Javy a ochotou pracovat částečně i na back-endu. Nečekáme od Vás pixel-perfect design, s tím nám pomáhá design tým.

Možno HPP i IČO, jak Vám to vyhovuje.

Náplň práce

Vývoj firemních webových aplikací v mikroservisní architektuře s moderními nástroji a to od počátku až po nasazení do produkce a následnou podporu.

Vývoj v menším týmu vývojářů.

Používáme široké spektrum různých technologií:

Frontend: HTML, CSS, JavaScript/Typescript, Angular17
Backend: Java 11, Maven, Hibernate, RabbitMQ, AWS stack (EC2, ELB, CloudFront), Kubernetes, ArgoCD, Pulumi.
Relační DB: Airflow, PostgreSQL

Očekáváme

SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
Minimálně 2 roky praxe s vývojem front-endu (JS, Typescript, Angular je nezbytný), a alespoň lehký přesah do back-endu v Java
Chuť věnovat se částečně i full-stack vývoji
Znalost anglického i českého jazyka na komunikativní úrovni (pro efektivní spolupráci budeme potřebovat oba jazyky)

Nabízíme

35 dnů volna (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna bez udání důvodu, 4 dny na Vánoce, 1 den extra jen tak, 2 dny na dobrovolnické aktivity)
Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (Stravenky, pružná pracovní doba, jazyková školení, firemní akce…)
Poskytujeme možnost pracovat z domu 4 dny v týdnu
Možnost odborného i kariérního růstu

Těšíme se na Váš životopis!

Klíčová slova: Front-end vývojář, Frontend vývojář, Fullstack vývojář, Full-stack vývojář, JavaScript, Typescript, Angular, AngularJS, React, JAVA, J2EE, Spring, Hibernate, PostgreSQL,