SKLADNÍK / DOMOVNÍ TECHNIK

Jméno/Firma
Die Länderbahn CZ s.r.o.
Pracoviště
Husova 400, Louny
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
27. 9. 2024

Jsme soukromý železniční dopravce s mateřskou společností v Německu působící na českém trhu již od roku 2010. V rámci produktové značky trilex zajišťuje organizační složka Die Länderbahn GmbH provoz na linkách T7, RE2 a v létě také sezónní provoz na lince Liberec – Máchovo jezero. Dceřiná společnost Die Länderbahn CZ s.r.o. obsluhuje linky U12, U14 a turistickou linku T7 z Chomutova do Vejprt s přeshraniční přepravou do německého Cranzahlu. Od roku 2021 rozšířila společnost Die Länderbahn CZ s.r.o. svoji působnost o linky L4 z Rumburku do Mladé Boleslavi město přes Českou Lípu. A od prosince 2022 také o linku L2 z Liberce do Děčína. Naše společnost expanduje, a proto hledáme do našeho týmu další posily.
Rádi bychom náš provoz Louny posílili právě o Tebe.

Náplň práce

  • naskladňování a vyskladňování materiálu včetně komunikace s dopravci
  • příprava materiálu a technických komponent k expedici
  • udržování pořádku na svěřeném pracovišti
  • rozvoz, vykládka a svoz materiálu / doplňovaného zboží dle plánu závozu
  • kontrola stavu objektu a technických zařízení, drobné opravy a úklid venkovních ploch
  • po dohodě s nadřízeným zajišťování oprav a revizí technických zařízení prostřednictvím zasmluvněných servisních firem
  • zajišťování a nahlašování oprav/servisu v záruční době

Požadavky

  • ukončené SOU/SOŠ vzdělání ideálně s technickým zaměřením
  • řidičský průkaz sk. B, sk. C výhodou
  • minimálně základní znalosti práce na PC

Nabízíme

  • místo výkonu práce – Louny
  • stravné a příspěvek na ošatné
  • nástupní mzda 30 000 Kč, po zkušební době 35 000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění a volnočasové aktivity
  • služební telefon a zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • spolupráce na HPP