Specialista IT

Jméno/Firma
T M T a.s. Chrudim
Pracoviště
Tovární 290, Chrudim
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
27. 9. 2024

Připojte se k naší inovativní a rychle rostoucí společnosti jako Specialista IT a pomozte kolegům s rozvojem IT oddělení, zaváděním a udržováním sítě, hardwaru a softwaru v rámci celé společnosti.

Jak si Vás představujeme? / Požadujeme:
• Oceníme jak středoškolské, tak vysokoškolské vzdělání v oblasti informačních technologií, počítačových věd nebo příbuzném oboru.
• Máte znalost operačních systémů (Windows, Linux, macOS).
• Názvy a zkratky jako je například TCP/IP, DNS, DHCP Vás nepřekvapí.
• Máte schopnost řešit technické problémy a poskytovat podporu uživatelům, kteří dokážou přivodit problémy, které nikdo nikdy neviděl.
• Základní znalost hardwaru a schopnost zařídit diagnostiku a opravu je pro Vás samozřejmost.
• Z osobnostního pohledu budeme rádi, pokud budete mít analytické myšlení, schopnost pracovat jak v týmu, tak také samostatně na dlouhodobějších úkolech.
• Rádi se učíte novým technologiím.
• Jste pečlivý a dáváte si pozor na detaily.
• Bez znalosti angličtiny, alespoň na úrovni umožňující čtení technické dokumentace se neobejdete.
• Výhodou je relevantní certifikace jako je například CompTIA A+, Microsoft Certified Professional, nicméně není podmínkou.

Náplň práce:
• Správa a rozvoj síťové infrastruktury, OFFICE 365, AV ESET a další.
• Administrace serverů (MS Windows, Linux).
• Zajišťování provozu PC, NTB a mobilních telefonů (Android, IOS)
• Podpora a školení koncových uživatelů (SW i HW)
• Vytváření a udržování dokumentace ICT, provádění monitoringu
• Spolupráce při vytváření IT standardů společnosti
• Provádění pravidelné údržby síťových prvků, serverů a stanic
• Správa ERP systémů, kamerových systémů, docházkového systému
• Správa tiskáren

Proč má smysl jít k nám? / Nabízíme:
• Jsme česká firma bez korporátních nešvarů, open space u nás nenajdeš.
• Na zaučení budete mít svého patrona, který Vás provede začátky u nás ve společnosti.
• Oceníte pružnou pracovní dobu (pevná část 8:00 - 14:30 hod
• Najíte se za dotovanou cenu ve firemní jídelně.
• Pro odpočinek využijete 20 dnů dovolené a 5 dnů placeného volna.
• Zdokonalíte si angličtinu výukou zdarma v pracovní době.
• Zaparkujete na firemním parkovišti v areálu firmy, pro cyklisty máme zastřešenou, monitorovanou kolárnu s možností využití firemních sprch.
• Možnost využití HO po dohodě s vedoucím.
• Mobilní telefon, notebook.
• Firemní odměna k životnímu jubileu.