Koordinátor/koordinátorka, metodik/metodička

Jméno/Firma
Západočeská univerzita v Plzni
Pracoviště
Univerzitní 2732/8, Plzeň
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
27. 9. 2024

Ředitelka Ústavu jazykové přípravy Západočeské univerzity v Plzni

vyhlašuje výběrové řízení na pozici

koordinátor/koordinátorka, metodik/metodička na Ústavu jazykové přípravy ZČU

Jaká je náplň práce na této pozici?

  • koordinace kompletní agendy projektových aktivit UJP;
  • administrativní a organizační zajištění svěřených projektových aktivit;
  • poskytování metodické podpory v konkrétním realizačním týmu, příprava podkladů ke zpracování zpráv a přehledů o projektech;
  • komunikace s pracovníky MŠMT a ostatními poskytovateli dotací;
  • finanční kontrola projektů.

Co od Vás očekáváme?

  • vysokoškolské vzdělání;
  • aktivní znalost angličtiny min. na úrovni B2;
  • komunikační a organizační schopnosti;
  • zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost;
  • výhodou jsou zkušenosti s vedením projektů, přípravou podkladů a podáváním grantových žádostí.

Co nabízíme:

  • samostatnou a zodpovědnou práci v inspirativním prostředí vysoké školy;
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv a zázemí stabilního zaměstnavatele;
  • možnosti dalšího profesního a jazykového vzdělávání;
  • zaměstnanecké výhody (dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 6 týdnů dovolené);
  • pružnou pracovní dobu;
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení;
  • pracovní dobu 40 hodin týdně;
  • nástup dle dohody, nejpozději 1. 11. 2024.

Pokud Vás nabídka pracovního místa zaujala, zašlete nám motivační dopis, životopis a kopii dokladů o vzdělání.