Odborný prodejce elektrotechniky - volné víkendy aj. #ieSe2

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
28. 9. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

Do zavedené firemní prodejny s přátelskou atmosférou, kam přichází menší množství zákazníků, což ti umožní věnovat se každému z nich s profesionální péčí a klidem, hledáme kolegu na pozici Odborný prodejce.

A co vlastně budeš dělat?

Tvým úkolem bude radit zákazníkům s výběrem dílů, součástek a elektrotechniky a odborně odpovídat na jejich dotazy. Hledáme někoho, kdo má vzdělání v oboru elektrotechniky a tuto oblast chápe, ale zároveň ho baví spíše prodej než technická práce.

Pracovní doba: v rámci otvírací doby 7:30 - 15:30

Nástup je možný dle domluvy a je přímo do kmenového stavu firmy, nejedná se o agenturní zaměstnávání.

Přidej se k nám a objev novou stránku svého elektrotechnického vzdělání! Pokud tě baví komunikace se zákazníky a chceš rozvíjet svůj obchodní talent v klidném prostředí, je tohle práce přesně pro tebe!

Nabízíme:

- Individuální lekce angličtiny přímo na míru, abys mohl profesně růst
- Pohodové pracovní prostředí – žádné stresové situace, málo zákazníků a přátelský tým
- Možnost osobního i profesního rozvoje v oboru elektrotechniky i mimo něj
- Stabilní pracovní dobu a volné víkendy
- Možnost parkování a dobrou dopravní dostupnost veřejnou dopravou
- Podporu při zapracování, příjemné a čisté pracovní prostředí
- Pět týdnů dovolené
- MultiSport karta
- Káva zdarma
- Příspěvek na stravování
- Možnost využití závodní jídelny v areálu
- Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění - po 3 letech

Požadujeme:

- Vzdělání v elektrotechnickém oboru
- Komunikativnost a prozákaznický přístup
- Chuť učit se nové věci – nabízíme ti individuální lekce angličtiny a prostor pro profesní růst