Realitní makléř junior

Jméno/Firma
FARAON reality, s.r.o.
Pracoviště
Polská 1211/26, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
30. 9. 2024

FARAON reality, s.r.o. (www.faraon.cz), zaměřující se na prodej a pronájem luxusních rezidenčních nemovitostí a developerských projektů, v rámci rozšiřování svého týmu přijme nového kolegu - kolegyni zaměřeného na pronájem a prodej luxusních nemovitostí.

Náplň práce: Vedení obchodních případů v oblasti pronájmu luxusních rezidenčích i komečních nemovitostí a projektů. Realitní poradenství spočívající v komplexním servisu pro náročnou klientelu. Od vyhledání vhodných nemovitostí dle požadavků klienta, jejich prezentaci až po realizaci celého obchodního případu.

Nabízíme:
- zaměření především na luxusní nemovitosti
- zaškolení, vše vás naučíme, pomůžeme vám získat certifikát
- trvalý přísun obchodních případů
- spolupráci s kvalitním teamem profesionálů (www.faraon.cz/nas-tym)
- zázemí a reference silné společnosti
- efektivní online marketing
- marketing v oblasti luxusních nemovitosti (např. ESTATE magazine)
- možnost práce z domova (z terénu)
- unikátní realitní systém, umožňující mnoho nadstandardních funkcí
- profesionální fotograf pro nafocení nemovitostí
- průběžné obchodní a odborné vzdělávání v oboru
- podporu renomované advokátní kanceláře
- vysoké finanční ohodnocení
- spolupráce na ŽL

Požadujeme:
- vynikající obchodní dovednosti
- vysokoškolské popř. středoškolské vzdělání
- reprezentativní vystupování a příjemný vzhled
- zodpovědnost, schopnost týmové práce
- časovou flexibilitu
- znalost anglického či dalšího světového jazyka velkou výhodou
- dobrá uživatelská znalost PC

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis.