.NET / C# Developer pro menší, ryze českou IT firmu

Jméno/Firma
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
30. 9. 2024

Pro našeho klienta, experta na procesy e-shopů a ERP systémů pro obchodní společnosti, hledáme vhodného kandidáta na pozici .NET / C# Developer.

Náplň práce:

  • Podílení se na vývoji desktopových, webových a databázových aplikací pro české firmy, včetně komplexních systémů jako eWMS nebo webAPI řešení
  • Analýza a návrh databází a aplikací, jejich vývoj, testování a implementace
  • Postupné přebírání zodpovědnosti za vlastní řešení
  • Práce v menším týmu s širokým záběrem činností, kde multitasking a pružnost jsou každodenní součástí pracovního procesu

Požadujeme:

  • Znalost .NET a C# (vítáme i absolventy s chutí učit se)
  • Dobrou orientaci v technologiích WinForms, ASP.NET a SQL (výhodou je MS SQL)
  • Základní přehled o podnikových procesech, jako je správa objednávek, skladové operace nebo fakturace
  • Analytické myšlení, kreativitu a schopnost hledat řešení i u složitých úkolů
  • Schopnost komunikovat se zákazníky a řešit problémy efektivně
  • Týmového ducha a ochotu spolupracovat

Nabízíme:

  • Mzdu v rozmezí 65 000 až 90 000 Kč měsíčně s možností ovlivnit svůj výdělek
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • 25 dní dovolené, stravenkový paušál, Multisport kartu a lekce angličtiny s rodilým mluvčím
  • Možnost volby mezi HPP a prací na živnostenský list
  • Moderní pracovní prostředí s využitím nástrojů jako Azure DevOps, Code Review a Continuous Integration
  • Příjemný kolektiv, kde se všichni znají, tykají si a rádi spolu tráví čas i mimo práci
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Nusle

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.